רפואה סינית מדוייקת לכאבי הגוף ומכאבי הנפש והלב
054-9368080

אודות


שמי דייקי גרינברג, נשואה ויש לי 2 בנות מקסימות ואני גרה ביובלים שבגליל.
סיימתי את לימודי הרפואה הסינית בשנת 2007 במכללת מדיסין והוסמכתי מטעם האגודה הסינית לריפוי סיני מסורתי .במהלך לימודיי נסעתי לסין שם עבדתי במשך חודש ימים בבית חולים האוניברסיטאי בעיר הנגזו. לאחר מכן התמקצעתי במשך שנה ברפואה הסינית העתיקה- בשיטת ה stems and beanches. עוד למדתי קורסים המעמיקים בחקר נקודות הדיקור במשך שנתיים נוספות, ובמשך עוד שנתיים נוספות קורסים בנושא ששת הצ'י ו- 6 המערכות .
במהלך השנים למדתי קורסים ממוקדים בשיטות ספציפיות כמו: דיקור אורטופדי, שיטת ד"ר טאן ,דיקור מרידיאני ,סוטאי , קורסי התמחות בדופק וכו'.

התמחיתי באיבחון על פי הדופק – התמחות שלוותה בנסיון קליני רב מאוד בהקשבה לדופק –במשך 4 שנים בקליניקה ברמת אביב.
מאז שדרכה רגלי לראשונה במסע הזה לתוך עולם הרפואה הסינית, אני ממשיכה ללמוד ללא הפסקה (ונהנית מכל רגע..) ומעמיקה את הבנותיי הקליניות והפילוסופיות.

אני מטפלת בדיקור בקליניקה ביובלים שבמשגב , ובמרפאת פנדה ברחובות.
אל הרפואה הסינית והדיקור הגעתי בעקבות נסיון אישי מוצלח שחוויתי לפני 20 שנה.
לאחר שקיבלתי את בריאותי במתנה, החלטתי ללמוד את המקצוע ולהעמיק בו, ומה שבעיקר הקסים אותי היה הקונספט- הדיקור מאפשר לאדם את היכולת לראות את העולם מתוך עיגון במי שהוא,
לבנות יציבות (נפשית ופיזית) על מנת לאפשר לו ללכת בDao שלו (בדרך שלו/ בשביל הנכון לו) מתוך ידיעה פנימית מהו הכיוון הנכון.
היכולת לאפשר דרך הדיקור מעברים פתוחים על מנת שחומרי ההזנה יגיעו בחופשיות ליעדם,
לווסת ולחזק את הגוף כל מנת שימצה את אפשרויות הריפוי העצמיות שלו ביתר -שאת וללא תלות בטיפול , תוך שאיפה למינימום התערבות.

צורת האבחנה שלי משלבת מעבר לתשאול, אבחנת הלשון, אבחנת הפנים ובעיקר - אבחנת הדופק - עבודת ליקוט של הקשבה למילים, למה שנאמר בין המילים, ולמה שלא נאמר ,ובעזרת הקשב הזה מרכיבה את הפאזל העדין של האבחנה שמובילה לדיוק בדיקור.

אני משלבת המלצות תזונה על פי עקרונות התזונה הסינית משתדלת לתת למטופל מקום בטוח על מנת שכל מה שחבוי - יוצף לפני השטח וישרת את הטיפול.
מנסיוני, (גם האישי וגם הטיפולי) אוכל להעיד שבכך שנטפל באדם עצמו השלם (על סך כל חלקיו) - כך הסימפטומים השונים ייעלמו כ side effect לטיפול, ומבלי הצורך בטיפול סימפטומטי.
תוכלו לקרוא על החזון הטיפולי שלי בפרק בחזון.